
Men's Alloy Handmade Cross Pearl Necklace Hip Hop Trendy Street Fashion Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Cross |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 25g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Men's Alloy Handmade Cross Pearl Necklace Hip Hop Trendy Street Fashion Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Cross |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Cross |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 25g |























