
Men's Alloy Handmade Geometric Cross And Fivepointed Star Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 56g |
Original: $3.37
-65%$3.37
$1.18More Images





Men's Alloy Handmade Geometric Cross And Fivepointed Star Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 56g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 56g |























