
Men's Alloy Handmade Geometric Shell Beaded Turtle Necklace Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 21g |
More Images





Men's Alloy Handmade Geometric Shell Beaded Turtle Necklace Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 21g |























