
Men's Alloy Jewelry Punk Style Cartoon Characters Diamondencrusted Threedimensional Figure Pendant Necklace With Snake Bone Chain
Men's Alloy Jewelry Punk Style Cartoon Characters Diamondencrusted Threedimensional Figure Pendant Necklace With Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Punk,Cartoons,Characters |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 103g |
Original: $9.81
-65%$9.81
$3.43More Images




Men's Alloy Jewelry Punk Style Cartoon Characters Diamondencrusted Threedimensional Figure Pendant Necklace With Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Punk,Cartoons,Characters |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 103g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Punk,Cartoons,Characters |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 103g |























