
Men's Alloy Pearl Chain Overlapping Cross Geometric Handmade Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 63g |
More Images





Men's Alloy Pearl Chain Overlapping Cross Geometric Handmade Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 63g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 63g |























