
Men's Alloy Quartz Casual Business Round Dial Belt Watch With Stainless Steel Clasp And Imitation Leather Strap
Men's Alloy Quartz Casual Business Round Dial Belt Watch With Stainless Steel Clasp And Imitation Leather Strap
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 78g |
Original: $3.45
-65%$3.45
$1.21More Images








Men's Alloy Quartz Casual Business Round Dial Belt Watch With Stainless Steel Clasp And Imitation Leather Strap
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 78g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 78g |





















