
Men's Alloy Quartz Waterproof Luminous Sports Watch With Onion Crown Double Snaps Stainless Steel Strap And Mineral Strengthened Mirror
Men's Alloy Quartz Waterproof Luminous Sports Watch With Onion Crown Double Snaps Stainless Steel Strap And Mineral Strengthened Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 180g |
More Images











Men's Alloy Quartz Waterproof Luminous Sports Watch With Onion Crown Double Snaps Stainless Steel Strap And Mineral Strengthened Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 180g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 180g |





















