
Men's Alloy Stainless Steel Y2k Shaped Blade Waterproof Quartz Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 207g |
Original: $25.57
-65%$25.57
$8.95More Images





Men's Alloy Stainless Steel Y2k Shaped Blade Waterproof Quartz Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 207g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 207g |





















