
Men's Automatic Flywheel Mechanical Watch Metal Case Stainless Steel Strap And Buckle Round Dial Hollow Literal Polygon Design Leisure Style
Men's Automatic Flywheel Mechanical Watch Metal Case Stainless Steel Strap And Buckle Round Dial Hollow Literal Polygon Design Leisure Style
| Bottom Type | Transparent Bottom |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Weight | 200g |
Original: $29.06
-65%$29.06
$10.17More Images









Men's Automatic Flywheel Mechanical Watch Metal Case Stainless Steel Strap And Buckle Round Dial Hollow Literal Polygon Design Leisure Style
| Bottom Type | Transparent Bottom |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Transparent Bottom |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Weight | 200g |





















