
Men's Automatic Mechanical Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Stainless Steel Clasp Round Dial Cut Out Transparent Bottom Leisure Style
Men's Automatic Mechanical Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Stainless Steel Clasp Round Dial Cut Out Transparent Bottom Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Movement | Mechanical |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Support Mixed Batch | Yes |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 121g |
Original: $37.99
-65%$37.99
$13.30More Images












Men's Automatic Mechanical Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Stainless Steel Clasp Round Dial Cut Out Transparent Bottom Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Movement | Mechanical |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Support Mixed Batch | Yes |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 121g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Movement | Mechanical |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Support Mixed Batch | Yes |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 121g |





















