🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Men's Automatic Mechanical Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Roman Numerals Business Style
Men's Automatic Mechanical Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Roman Numerals Business Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Transparent Bottom |
| Weight | 109g |
Select Color
From $8.77
Original: $25.06
-65%Men's Automatic Mechanical Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Roman Numerals Business Style—
$25.06
$8.77More Images







Men's Automatic Mechanical Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Roman Numerals Business Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Transparent Bottom |
| Weight | 109g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Transparent Bottom |
| Weight | 109g |























