
Men's Automatic Mechanical Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Sapphire Crystal Glass Mirror Business Style
Men's Automatic Mechanical Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Sapphire Crystal Glass Mirror Business Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 204g |
Original: $35.10
-65%$35.10
$12.29More Images





Men's Automatic Mechanical Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Sapphire Crystal Glass Mirror Business Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 204g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 204g |





















