
Men's Automatic Mechanical Watch Stainless Steel Case And Strap Round Dial Sapphire Glass Mirror Hollow Movement Luminous
Men's Automatic Mechanical Watch Stainless Steel Case And Strap Round Dial Sapphire Glass Mirror Hollow Movement Luminous
| Bottom Type | Transparent Bottom |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 202g |
Original: $336.46
-65%$336.46
$117.76More Images







Men's Automatic Mechanical Watch Stainless Steel Case And Strap Round Dial Sapphire Glass Mirror Hollow Movement Luminous
| Bottom Type | Transparent Bottom |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 202g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Transparent Bottom |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 202g |





















