
Men's Automatic Waterproof Luminous Hollow Fashion Fake Mechanical Watch With Alloy Case And Strap Stainless Steel Buckle Transparent Bottom And Mineral Reinforced Glass Mirror
Men's Automatic Waterproof Luminous Hollow Fashion Fake Mechanical Watch With Alloy Case And Strap Stainless Steel Buckle Transparent Bottom And Mineral Reinforced Glass Mirror
| Bottom Type | Transparent Bottom |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 196g |
Original: $10.27
-65%$10.27
$3.59More Images






Men's Automatic Waterproof Luminous Hollow Fashion Fake Mechanical Watch With Alloy Case And Strap Stainless Steel Buckle Transparent Bottom And Mineral Reinforced Glass Mirror
| Bottom Type | Transparent Bottom |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 196g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Transparent Bottom |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 196g |





















