🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Men's Beaded Coconut Shell Alloy Retro Necklace With Geometric Crescent Moon Handwoven Design
Men's Beaded Coconut Shell Alloy Retro Necklace With Geometric Crescent Moon Handwoven Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Beads |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Original Design,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 23g |
Select Color
From $0.60
Original: $1.72
-65%Men's Beaded Coconut Shell Alloy Retro Necklace With Geometric Crescent Moon Handwoven Design—
$1.72
$0.60More Images





Men's Beaded Coconut Shell Alloy Retro Necklace With Geometric Crescent Moon Handwoven Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Beads |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Original Design,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Beads |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Original Design,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 23g |























