
Men's Black Titanium Steel Geometric Ring With Electroplating
| Gender | Suit,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Suit |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $2.47
-65%$2.47
$0.86More Images



Men's Black Titanium Steel Geometric Ring With Electroplating
| Gender | Suit,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Suit |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Suit,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Suit |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























