
Men's Bohemian Geometric Beads And Crystal Hand Knitted Necklace
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Beads |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Bohemia,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Hand Knitted |
| Weight | 28g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images




Men's Bohemian Geometric Beads And Crystal Hand Knitted Necklace
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Beads |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Bohemia,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Hand Knitted |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Beads |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Bohemia,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Hand Knitted |
| Weight | 28g |























