🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Men's Business Alloy Case Pu Strap Electronic Quartz Watch With Threeeye Sun Pattern And Round Dial
Men's Business Alloy Case Pu Strap Electronic Quartz Watch With Threeeye Sun Pattern And Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Select Color
From $0.77
Original: $2.21
-65%Men's Business Alloy Case Pu Strap Electronic Quartz Watch With Threeeye Sun Pattern And Round Dial—
$2.21
$0.77More Images








Men's Business Alloy Case Pu Strap Electronic Quartz Watch With Threeeye Sun Pattern And Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |























