
Men's Business Alloy Quartz Watch Gift Set With Stainless Steel Buckle And Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Weight | 320000g |
More Images




Men's Business Alloy Quartz Watch Gift Set With Stainless Steel Buckle And Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Weight | 320000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Weight | 320000g |





















