
Men's Business Fashion Waterproof Quartz Watch With Alloy Case Stainless Steel Band And Round Dial
Men's Business Fashion Waterproof Quartz Watch With Alloy Case Stainless Steel Band And Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Original: $16.75
-65%$16.75
$5.86More Images









Men's Business Fashion Waterproof Quartz Watch With Alloy Case Stainless Steel Band And Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |





















