
Men's Business Quartz Casual Calendar Watch With Alloy Case Genuine Leather Strap Stainless Steel Clasp And Round Dial
Men's Business Quartz Casual Calendar Watch With Alloy Case Genuine Leather Strap Stainless Steel Clasp And Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 90g |
Original: $14.91
-65%$14.91
$5.22More Images









Men's Business Quartz Casual Calendar Watch With Alloy Case Genuine Leather Strap Stainless Steel Clasp And Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 90g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 90g |





















