
Men's Business Style Alloy And Stainless Steel Sports Watch With Quartz Movement Round Dial Luminous Function
Men's Business Style Alloy And Stainless Steel Sports Watch With Quartz Movement Round Dial Luminous Function
| Battery Capacity | Please Contact |
|---|---|
| Body Memory | Please Contact |
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Interface | Please Contact |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Menu Language | Please Contact |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Operation Mode | Crown |
| Screen Resolution | Please Contact |
| Screen Size | Please Contact |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Wearing Way | Wristband |
| Wireless Distance | Please Contact |
| Weight | 200g |
Original: $28.45
-65%$28.45
$9.96More Images










Men's Business Style Alloy And Stainless Steel Sports Watch With Quartz Movement Round Dial Luminous Function
| Battery Capacity | Please Contact |
|---|---|
| Body Memory | Please Contact |
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Interface | Please Contact |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Menu Language | Please Contact |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Operation Mode | Crown |
| Screen Resolution | Please Contact |
| Screen Size | Please Contact |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Wearing Way | Wristband |
| Wireless Distance | Please Contact |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | Please Contact |
|---|---|
| Body Memory | Please Contact |
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Interface | Please Contact |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Menu Language | Please Contact |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Operation Mode | Crown |
| Screen Resolution | Please Contact |
| Screen Size | Please Contact |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Wearing Way | Wristband |
| Wireless Distance | Please Contact |
| Weight | 200g |





















