
Men's Business Style Alloy And Stainless Steel Watch With Rhombus Dial And Mineral Reinforced Glass Mirror
Men's Business Style Alloy And Stainless Steel Watch With Rhombus Dial And Mineral Reinforced Glass Mirror
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 140g |
Original: $12.80
-65%$12.80
$4.48More Images








Men's Business Style Alloy And Stainless Steel Watch With Rhombus Dial And Mineral Reinforced Glass Mirror
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 140g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 140g |





















