
Men's Business Style Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Waterproof Watch With Fully Automatic Movement
Men's Business Style Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Waterproof Watch With Fully Automatic Movement
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Original: $8.54
-65%$8.54
$2.99More Images









Men's Business Style Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Waterproof Watch With Fully Automatic Movement
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |





















