
Men's Business Style Alloy Case Steel Band Round Dial Threedimensional Wheel Rotating Waterproof Quartz Watch
Men's Business Style Alloy Case Steel Band Round Dial Threedimensional Wheel Rotating Waterproof Quartz Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle,Double Buckle,Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Belt,Mesh Belt,Steel Belt |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 59g |
Original: $31.06
-65%$31.06
$10.87More Images




















Men's Business Style Alloy Case Steel Band Round Dial Threedimensional Wheel Rotating Waterproof Quartz Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle,Double Buckle,Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Belt,Mesh Belt,Steel Belt |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 59g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle,Double Buckle,Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Belt,Mesh Belt,Steel Belt |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 59g |























