🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Men's Business Style Multifunctional Watch With Leather Strap Alloy Case And Stainless Steel Buckle
Men's Business Style Multifunctional Watch With Leather Strap Alloy Case And Stainless Steel Buckle
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Body Memory | Please Consult |
| Bottom Type | Ordinary |
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Interface | Please Consult |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Operation Mode | Crown |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Wearing Style | Wrist Strap |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 200g |
Select Color
From $14.37
Original: $41.06
-65%Men's Business Style Multifunctional Watch With Leather Strap Alloy Case And Stainless Steel Buckle—
$41.06
$14.37More Images









Men's Business Style Multifunctional Watch With Leather Strap Alloy Case And Stainless Steel Buckle
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Body Memory | Please Consult |
| Bottom Type | Ordinary |
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Interface | Please Consult |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Operation Mode | Crown |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Wearing Style | Wrist Strap |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Body Memory | Please Consult |
| Bottom Type | Ordinary |
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Interface | Please Consult |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Operation Mode | Crown |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Wearing Style | Wrist Strap |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 200g |





















