
Men's Business Style Quartz Electronic Dual Display Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Waterproof Luminous
Men's Business Style Quartz Electronic Dual Display Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Waterproof Luminous
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business,Geometry |
| Waterproof | Ok |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 200g |
Original: $31.22
-65%$31.22
$10.93More Images







Men's Business Style Quartz Electronic Dual Display Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Waterproof Luminous
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business,Geometry |
| Waterproof | Ok |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business,Geometry |
| Waterproof | Ok |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 200g |





















