
Men's Business Style Rectangular Square Steel Belt Watch Made Of Alloy Stainless Steel And Titanium
Men's Business Style Rectangular Square Steel Belt Watch Made Of Alloy Stainless Steel And Titanium
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 160g |
Original: $16.45
-65%$16.45
$5.76More Images









Men's Business Style Rectangular Square Steel Belt Watch Made Of Alloy Stainless Steel And Titanium
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 160g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 160g |





















