
Men's Business Style Ultrathin Quartz Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Square Dial Sapphire Crystal Glass Mirror
Men's Business Style Ultrathin Quartz Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Square Dial Sapphire Crystal Glass Mirror
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |
Original: $11.88
-65%$11.88
$4.16More Images





Men's Business Style Ultrathin Quartz Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Square Dial Sapphire Crystal Glass Mirror
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |





















