
Men's Business Style Waterproof Alloy Case Stainless Steel Band Round Dial Sapphire Glass Mirror Quartz Watch
Men's Business Style Waterproof Alloy Case Stainless Steel Band Round Dial Sapphire Glass Mirror Quartz Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 75g |
Original: $13.97
-65%$13.97
$4.89More Images


















Men's Business Style Waterproof Alloy Case Stainless Steel Band Round Dial Sapphire Glass Mirror Quartz Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 75g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 75g |





















