
Men's Business Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 31g |
Original: $2.01
-65%$2.01
$0.70More Images



















Men's Business Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 31g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 31g |





















