
Men's Business Watch Alloy Case Stainless Steel Band Round Dial Mineral Strengthened Glass Mirror
Men's Business Watch Alloy Case Stainless Steel Band Round Dial Mineral Strengthened Glass Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 150g |
Original: $27.39
-65%$27.39
$9.59More Images








Men's Business Watch Alloy Case Stainless Steel Band Round Dial Mineral Strengthened Glass Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 150g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 150g |





















