
Men's Business Watch Steel Band Round Metal Case Stainless Steel Strap Dual Movement Chronograph Luminous
Men's Business Watch Steel Band Round Metal Case Stainless Steel Strap Dual Movement Chronograph Luminous
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 49Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Small Dial | Can Work |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 190g |
Original: $26.71
-65%$26.71
$9.35More Images







Men's Business Watch Steel Band Round Metal Case Stainless Steel Strap Dual Movement Chronograph Luminous
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 49Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Small Dial | Can Work |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 190g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 49Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Small Dial | Can Work |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 190g |





















