
Men's Casual Quartz Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Waterproof Luminous
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 125g |
More Images








Men's Casual Quartz Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Waterproof Luminous
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 125g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 125g |





















