
Men's Casual Quartz Watch With Calendar Luminous Alloy Alloy Case Mineral Tempered Glass Mirror Stainless Steel Buckle Round Dial Tpu Strap Waterproof
Men's Casual Quartz Watch With Calendar Luminous Alloy Alloy Case Mineral Tempered Glass Mirror Stainless Steel Buckle Round Dial Tpu Strap Waterproof
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 91g |
Original: $19.92
-65%$19.92
$6.97More Images




Men's Casual Quartz Watch With Calendar Luminous Alloy Alloy Case Mineral Tempered Glass Mirror Stainless Steel Buckle Round Dial Tpu Strap Waterproof
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 91g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 91g |





















