
Men's Coconut Shell And Zinc Alloy Geometric Handmade Hiphop Style Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Coconut Shell |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 28g |
More Images





Men's Coconut Shell And Zinc Alloy Geometric Handmade Hiphop Style Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Coconut Shell |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Coconut Shell |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 28g |























