
Men's Cuban Chain Necklace Alloy Geometric Handmade
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 94g |
Original: $3.75
-65%$3.75
$1.31More Images





Men's Cuban Chain Necklace Alloy Geometric Handmade
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 94g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 94g |























