
Men's Digital Led Watch Metal Alloy Stainless Steel Square Dial Leisure Style
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 4.5Cm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Movement | Electronic |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 130g |
Original: $9.06
-65%$9.06
$3.17More Images




Men's Digital Led Watch Metal Alloy Stainless Steel Square Dial Leisure Style
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 4.5Cm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Movement | Electronic |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 130g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 4.5Cm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Movement | Electronic |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 130g |





















