
Men's Double Layer Square Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Clasp Sports Watch Belt Set
Men's Double Layer Square Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Clasp Sports Watch Belt Set
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 502g |
Original: $15.72
-65%$15.72
$5.50More Images





Men's Double Layer Square Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Clasp Sports Watch Belt Set
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 502g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 502g |





















