
Men's Electronic Quartz Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Square Dial Multifunctional Sports Waterproof
Men's Electronic Quartz Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Square Dial Multifunctional Sports Waterproof
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Interface | Please Consult |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Operation Mode | Crown + Button |
| Printed Logo | Yes |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof | Yes |
| Wearing Way | Wristband |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 195g |
Original: $31.83
-65%$31.83
$11.14More Images







Men's Electronic Quartz Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Square Dial Multifunctional Sports Waterproof
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Interface | Please Consult |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Operation Mode | Crown + Button |
| Printed Logo | Yes |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof | Yes |
| Wearing Way | Wristband |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 195g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Interface | Please Consult |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Operation Mode | Crown + Button |
| Printed Logo | Yes |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof | Yes |
| Wearing Way | Wristband |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 195g |





















