
Men's Fashion Automatic Movement Watch With Rotating Outer Ring Stainless Steel Strap Round Dial Waterproof
Men's Fashion Automatic Movement Watch With Rotating Outer Ring Stainless Steel Strap Round Dial Waterproof
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Steel |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 100g |
Original: $1.62
-65%$1.62
$0.57More Images







Men's Fashion Automatic Movement Watch With Rotating Outer Ring Stainless Steel Strap Round Dial Waterproof
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Steel |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Steel |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 100g |





















