
Men's Fashion Business Alloy And Stainless Steel Automatic Non Mechanical Round Dial Luminous Waterproof Watch
Men's Fashion Business Alloy And Stainless Steel Automatic Non Mechanical Round Dial Luminous Waterproof Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 140g |
Original: $5.20
-65%$5.20
$1.82More Images













Men's Fashion Business Alloy And Stainless Steel Automatic Non Mechanical Round Dial Luminous Waterproof Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 140g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 140g |





















