
Men's Fashion Business Watch And Short Wallet Set Pu Strap Alloy Case Stainless Steel Clasp Round Dial
Men's Fashion Business Watch And Short Wallet Set Pu Strap Alloy Case Stainless Steel Clasp Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 260g |
Original: $10.12
-65%$10.12
$3.54More Images





Men's Fashion Business Watch And Short Wallet Set Pu Strap Alloy Case Stainless Steel Clasp Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 260g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 260g |





















