
Men's Fashion Casual Quartz Watch With Round Dial Alloy Case Imitation Leather Strap And Stainless Steel Buckle
Men's Fashion Casual Quartz Watch With Round Dial Alloy Case Imitation Leather Strap And Stainless Steel Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Weight | 82g |
Original: $3.15
-65%$3.15
$1.10More Images








Men's Fashion Casual Quartz Watch With Round Dial Alloy Case Imitation Leather Strap And Stainless Steel Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Weight | 82g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Weight | 82g |





















