
Men's Fashion Stainless Steel Band Quartz Watch With Round Dial And Mineral Strengthened Glass Mirror
Men's Fashion Stainless Steel Band Quartz Watch With Round Dial And Mineral Strengthened Glass Mirror
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 48.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 170g |
Original: $31.83
-65%$31.83
$11.14More Images










Men's Fashion Stainless Steel Band Quartz Watch With Round Dial And Mineral Strengthened Glass Mirror
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 48.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 170g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 48.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 170g |





















