
Men's Fashion Stainless Steel Waterproof Calendar Luminous Watch With Round Dial And Mineral Strengthened Glass Mirror
Men's Fashion Stainless Steel Waterproof Calendar Luminous Watch With Round Dial And Mineral Strengthened Glass Mirror
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 150g |
Original: $6.53
-65%$6.53
$2.29More Images





Men's Fashion Stainless Steel Waterproof Calendar Luminous Watch With Round Dial And Mineral Strengthened Glass Mirror
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 150g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 150g |





















