
Men's Fashion Student Quartz Watch Set With Round Dial Stainless Steel Clasp And Imitation Leather Strap
Men's Fashion Student Quartz Watch Set With Round Dial Stainless Steel Clasp And Imitation Leather Strap
| Clasp Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 130g |
Original: $2.63
-65%$2.63
$0.92More Images





Men's Fashion Student Quartz Watch Set With Round Dial Stainless Steel Clasp And Imitation Leather Strap
| Clasp Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 130g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Clasp Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 130g |





















