
Men's Fashion Waterproof Watch With Alloy Case Stainless Steel Band And Round Cut Out Rotatable Dial
Men's Fashion Waterproof Watch With Alloy Case Stainless Steel Band And Round Cut Out Rotatable Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle,Folding Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel,Genuine Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 146g |
Original: $20.75
-65%$20.75
$7.26More Images












Men's Fashion Waterproof Watch With Alloy Case Stainless Steel Band And Round Cut Out Rotatable Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle,Folding Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel,Genuine Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 146g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle,Folding Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel,Genuine Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 146g |





















