
Men's Fighting Ring Stainless Steel Geometric Polished
| Gender | Men's,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Men's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 3g |
Original: $4.13
-65%$4.13
$1.45More Images







Men's Fighting Ring Stainless Steel Geometric Polished
| Gender | Men's,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Men's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Men's,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Men's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 3g |





















