
Men's Handmade Geometric Imitation Pearl Starfish Necklace Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 11g |
More Images





Men's Handmade Geometric Imitation Pearl Starfish Necklace Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 11g |























